• Abituriendid riigieksamil

• * A. Irve mälestuskivi Pauluse Kirikumäel
  • * Vabadussõja monumendi mälestustahvel Vabaduse platsil
  • * Vabadussõjas langenute kalmud Riia mnt surnuaias

* Lilli asetavad Viljandi Noortevolikogu, Kaitseliidu Sakala maleva noorkotkad ja kodutütred. Lilli asetatakse kõikidesse kohtadesse üheaegselt. Kõik soovijad on oodatud ühinema. Kaarti asukohtadega saab vaadata SIIT.

• 9.30 Eesti Iseseisvusmanifesti ettelugemine Viljandi kohtumaja trepilt

* Kohtumaja juurest liigutakse edasi ühtse rongkäiguna marsruudil Posti tänav - Tallinna mnt - Tasuja pst - Johan Laidoneri ratsamonument.

• 10.45 Pärgade asetamine kindral Johan Laidoneri ratsamonumendile

* Pärgasid asetavad Viljandi linnapea ja volikogu esimees ning Kaiteliidu Sakala maleva pealik. Kõik soovijad on oodatud ühinema.

• 11.00 Tänujumalateenistus Viljandi Jaani kirikus
  • 12.00 Pidupäevasupp, jõustruktuuride väljanäitus ja tegevused kogu perele Viljandi lauluväljakul
  • * Uisuväljak
  • * Madalseiklusrada
  • * Vibuturniir
  • * Fotoboks ja ühine kollaaž
  • * Viljandi Kunstikooli tegevused: Väike hiis "Me oleme seotud" ja "Lilled juubilarile"
  • * 12.00 Kolmekümne minuti loodusretk Peep Tobrelutsuga Viljandi lossimägedes
  • * Avatud on Aida Kohvik, eripakkumine kook Vabariigi sünnipäevaks

* Viljandi Lauluväljakul toimuvad tegevused kuni 14.00. Uisuväljak avatud kuni 19.00.

• 13.00 Pidulik kontsertaktus ja Viljandi linna aastapreemiate üleandmine Ugala teatris

* Sissepääs teatrimajja on vaba. Avatud on teatri kohvik. Otseülekannet Ugala teatris toimuvast vaata www.viljandi.ee ja sakala.postimees.ee

• 15.00 VLND Fotomatk ümber Viljandi järve

Õpilasvarju päev

Kallid põhikooli õpilased!

Paljude jaoks on kätte jõudmas aeg, kus põhiharidus jõuab lõpusirgele. See tõstatab aga küsimuse - kuhu edasi minna? Et aidata teil teha valikut, mis teile sobivaim oleks, korraldab Viljandi Gümnaasium ka sel aasta õpilasvarju nädalat. Sinna ootame esmajoones 9. klassi õpilasi, kuid kohtade olemasolul ka teisi. Kui soovid osaleda, registreeri end allpool antud lingil ning 19. - 22. märtsil ootabki mõni gümnaasiumi õpilane sind üheks päevaks endaga tema tundidesse kaasa!

NB! Enne registreerimist veendu, et oled ka oma koolilt (nt. klassijuhatajalt) saanud loa tundidest puududa!

Registreeri end siin: https://goo.gl/forms/RTPKekHI5XaFkfNf1

Oodates teid meie kooliga tutvuma,

Viljandi Gümnaasiumi õpilasesindus

Meie õpilaste näitus rändab maakonnas

Näitus "Viljandi maalikunstnike tsitaadid" ei ole enam Raamatukogu trepihallis vaid läheb rändama maakonna raamatukogudesse: november 2017 Heimtali, detsember 2017 Kolga-Jaani, jaanuar 2018 Võhma, veebruar 2018 Suure-Jaani, märts 2018 Saarepeedi, aprill 2018 Õisu, mai 2018 Holstre ja juuni 2018 Abja.

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit.

Lapsevanemale:

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot:

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.