• Abituriendid riigieksamil
  • Meie suur auditoorium
  • Noorte segarühm läheb tantsupeole
  • Vaade koolimajale
  • Neidude liikumisrühm osaleb tantsupeol.
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu. Noorte segakoor osaleb laulupeol.

Osalusteated

• Noortekoori vastuvõtt

Viljandi Gümnaasiumi noortekoor (segakoor) võtab vastu uusi lauljaid neljapäeval 28. augustil kell 14.00…

Õppeaasta alguse info

Viljandi Gümnaasiumi õppeaasta avaaktus toimub 1. septembril kell 11:30.
Aktusele järgneb rühmajuhendaja infotund, kust suundume 13:00 koolirahu aasta avamiseks Viljandi lauluväljakule.

2014/2015 õppeaasta töövihikute raha palume arvestada järgmiselt:
I aasta õpilased 13,30.-
II aasta õpilased 17,00.-
III aasta õpilased 4,56.-

Info uutele õpilastele

Hea põhikooli lõpetanu. Kui Sa oled avastanud Viljandi Gümnaasiumi enda jaoks alles nüüd, siis kontakteeru kindlasti  kooli õppealajuhatajaga - Ingrid Kärmas, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 58 55 99 94 või kooli kantseleis telefonil 43 60 300.

Juba kooli vastuvõetud õpilastel tuleb saata kooli haridustehnoloogi meilile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. elektrooniline pilt õpilaspileti-uksekaardi jaoks. Faili nimeks tuleb panna oma isikukood. Palun lisage e-kirja teema reale sõna foto.  Kõige lihtsam on saada pilt portaali eesti.ee kaudu. Vaata juhendit, kuidas pilti sellest portaalist saada. Pildi saatmise tähtaeg on 4. september 2014.

Õpikute jagamine I aasta õpilastele toimub reedel, 29. augustil 9.00-12.00 kooli raamatukogus.