• Abituriendid riigieksamil
  • Viljandi Gümnaasiumi tekkel
  • Külas käis rändav bioklass
  • Teadusteatrite festival
  • Noorte segarühm
  • Vaade koolimajale
  • Neidude liikumisrühm
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu
  • Koolimaja esine
  • Maalilaagri töö

Füüsikavõistluse "Kajakas" tulemused

17. detsembril 2015 toimus üle-eestiline füüsikavõistlus Kajakas, kus osales veidi üle 700 õpilase 7.-12. klassini.

Meie kooli õpilaste parimad kohad:

Üldkoht Nimi  

47

Grete-Caisa Allik

10. koht 10. klassi arvestuses

80

Harri Oras

10. koht 12. klassi arvestuses

113

Erik Rebane

25. koht 11. klassi arvestuses

202

Sten Siro

42. koht 11. klassi arvestuses

211

Joonas Ariva

26. koht 12. klassi arvestuses

228

Jakob Univer

63. koht 10. klassi arvestuses

375

Anne Marie Vaabel

95. koht 10. klassi arvestuses

379

Liis Rull

98. koht 10. klassi arvestuses

 

Piirkondliku matemaatikaolümpiaadi tulemused

30. jaanuaril  2016 toimunud piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil olid meie parimad:
 
10.klass
2. Marten Tamme
3. - 4. Anneliise Teder, Kristiina Kase, Jakob Univer
 
 
11. klass
1. Karin Niinemets
2. Juhan Tammemäe
3. Risto Luuri
4. - 5. Sten Siro ja Kelina Lillemets
6. Triin Tetsmann
 
12. klass
1. Laura Rahnu
2. Harri Oras
3. - 4. Kristjan Väljaots ja Joonas Ariva
5. Jörgen Jürine
6.-7. Stiven Smirnov ja Kristjan Habakukk

Piirkondliku emakeeleolümpiaadi tulemused

29. jaanuaril 2016 toimunud piirkondliku emakeeleolümpiaadi tulemused:
 

9.-10. klassi arvestuses:
 
1. Liis Rull
3. Kristiina Kase
4.-5. Vanessa Kärmas
6. Kärt Ojasoo
 
11.-12. klassi arvestuses:
 
1. Karin Niinemets
2. Katariina Kuum
3. Birgit Murumägi
4. Marie Johanna Univer
5. Peeter Leets
6. Anneliis Reili

Piirkondliku keemiaolümpiaadi tulemused

23.jaanuaril 2016 toimus Viljandi Jakobsoni Koolis 63.vabariikliku keemiaolümpiaadi maakonnavoor, kus osales 35 õpilast 11 koolist.  Gümnaasiumiastet esindasid 11 meie kooli õpilast.
 
Tulemused:
I aasta 
1. Jakob Univer (töö ületas 40% taseme ja saadetud vabariiklikule žüriile)
2. Indrek Anissimov
3. Liis Rull
4. Greete-Caisa Allik
5. Anne Marie Vaabel
 
II aasta
1. Karin Niinemets (töö ületas 40% taseme ja saadetud vabariiklikule žüriile)
2. Kelina Lillemets
3. Triin Tetsmann
 
III aasta
1. Laura Rahnu (vanuseastme parima tööna saadetud vabariiklikule žüriile)
2. Martin Ruut
3. Marie Johanna Univer