• Abituriendid riigieksamil
  • Koolimaja esine
  • Maalilaagri töö

Ajaloopäev Viljandi Gümnaasiumis

Ajaloopäev toimub 29. jaanuaril 10.10 - 11.50.

Külalised Eesti Rahva Muuseumist (Virve Tuubel, Piret Õunapuu, Tõnis Lukas).  Kõik rühmad saavad osa põnevatest ajaloolistest loengutest või –tundidest.

Vaata kavast, kuhu õpperühmad on paigutatud.

3. tunni ajal (10:10 - 10:55):

II SO – Virve Tuubel näidistund „Talurahvakultuur  19. ja 20. sajandi vahetusel“ (ruumis H 110)

I HUKU, I VÕ, II MF, II LO – Piret Õunapuu loeng  „Eesti lipp“ (ruumis N005)

III VÕ, III LO, III MF, II MA – Tõnis Lukas loeng „Tartu rahu kui Eesti keele ja kultuuri  püsimajäämise garantii“ (Honesta aulas)

4. tunni ajal (11:05 - 11:50)

I SO - Virve Tuubel näidistund „Talurahvakultuur  19. ja 20. sajandi vahetusel“ (ruumis H 110)

I MF, I LO, I MA, II HUKU - Piret Õunapuu loeng  „Eesti lipp“ (ruumis N005)

III HUKU, III MA, III SO, II VÕ - Tõnis Lukas loeng „Tartu rahu kui Eesti keele ja kultuuri  püsimajäämise garantii“ (Honesta aulas)

Progetiigri finaalis väga hea tulemus

24. jaanuaril toimus Tallinna Lauluväljakul vabariikliku õpilasvõistluse "Tuleviku õpperuum 2050!" finaalüritus.  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse korraldatava ProgeTiigri õpilaskonkursi finaali pääses 250 finalisti 90 tööga. Kõige tasavägisem oli konkurss arvutianimatsiooni ja  -mängu kategoorias. Eelvoorus osales 450 õpilast.

Finaalis osales kokku 40 kooli, auhinnalisi kohti saavutasid 27 kooli meeskonnad.

Meie kooli meeskond Ingmar Trump, Rauno Peet ja Rasmus Aron saavutasid oma suurepärase animatsiooniga II koha. Siit näeb kõiki võitjaid.

Meie kooli poiste animatsioon "Kosmose kool"

Vabariikliku keemiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

24. jaanuaril toimus vabariikliku keemiaolümpiaadi piirkonnavooru olümpiaad.

Meie kooli õpilaste tulemused:

10. klass (I aasta õpilased)

1. koht Karin Niinemets

2. koht Johanna Maria Kala

3. koht Triin Tetsmann

4. koht Kelina Lillemets

11. klass (II aasta õpilased)

1.koht Geitrud Fia Kristjohann

2. koht Joonas Ariva

3. koht Harri Oras

4. koht Martin Ruut

5. koht  Marie Johanna Unive

12. klass (III aasta õpilased)

1.  koht Andres Anissimov

2.  koht Maarja Niinemets

Vabariiki saadetakse edasi tööd, mis olid vähemalt 40% maksimumist ehk Karini, Johanna Maria, Triinu, Geitrud Fia, Andrese ja Maarja tööd.