Jugend debattiert international finaal

16. aprillil toimus Tallinnas KUMUs saksa keelne väitlusvõistlus Jugend debattiert international. Jorine Pilkes saavutas vabariiklikus finaalis 3. koha. Juhendaja Hiie Allvee. Palju õnne!

Registreerimine kooli sisseastumiseks

Hea põhikooli lõpetaja!

Registreeri ennast juba täna sisseastumiseksamile Viljandi Gümnaasiumisse. Registreerimisvorm asub siinRegistreerimine lõpeb 21. aprillil!

Viljandi Gümnaasiumi sisseastumiseksam toimub 26. aprillil kell 10.00 Viljandi Gümnaasiumis, Hariduse 2.

Pilte meie uuest õppehoonest vaata siit.

Täiendav info lingilt Sisseastumine.

Pranglimise peastarvutamise maakondlik finaal

8. aprillil toimus peastarvutamise võistluse maakondlik finaal.

7.-12. klass neiud:

2. koht Elina Torim

4. koht Kerli Zirk

7.-12. klass noormehed:

2. koht Kaspar Keerup

Soome keele olümpiaadi lõppvooru tulemused

11. aprillil toimus Tartus soome keele olümpiaadi lõppvoor. Osales 22 õpilast. Meie kooli õpilaste tulemused:

9. koht Sandra Jakubelovitš

10.-11. koht Triinu Jaansen

18. koht Kristina Leim

Nende õpetaja on Kirsti Käiväräinen. Tulemused.

Füüsikaolümpiaadi lõppvooru tulemused

12. aprillil toimus Tartus füüsikaolümpiaadi lõppvoor. Gümnaasiumiastmes osaled 61 õpilast, Martin Ruut sai 58. koha. 10. klassi arvestuses sai ta 21. koha. Õpetaja Vahur Pohlasalu. Tulemused.