• Abituriendid riigieksamil
  • Maalilaagri töö

Tulge laulma!

VICTA lepingu allkirjastamine

Ettevõtete, haridusasutuste ning vaba- ja avaliku sektori esindajad allkirjastasid täna, 20.05. heade kavatsuste kokkuleppe, mille eesmärgiks on Viljandisse kujundada rahvusvaheline infotehnoloogia arendus- ja õppekeskus VICTA.

Viljandi Gümnaasium on VICTA (Viljandi ICT Academy) koostööpartner ning kooli direktor on VICTA algatusgrupi liige.

Sisseastumiseksami tulemused

Kõik õpilased (nii kutsega kui ka vestlusele kutsutud õpilased), kes soovivad asuda õppima Viljandi Gümnaasiumisse peavad täitma avalduse.

Vestlusele kutsutud õpilased peavad valima endale sobiva aja nime järel olevalt lingilt. Kutsega õpilased ja õpilased, kes said sisseastumiseksami tulemuseks 70 - 100% ei pea vestlusele registreeruma.

Dokumentide esitamine (vt vajalikke dokumente) ja avalduse allkirjastamine ning vestlused toimuvad 17.06 - 18.06.2015.

Nädal enne vestlusi avaldame kodulehel ka vestluste ajad koodide alusel. NB! Ärge unustage oma koode veel ära!

Vaata enda matemaatikatesti tulemusi ja eesti keele testi tulemusi.

Vaata tulemusi, esita avaldus ning vali sobiv vestluse aeg

Loe edasi: Sisseastumiseksami tulemused