• Abituriendid riigieksamil
  • Koolimaja esine
  • Maalilaagri töö

Suurepärased tulemused lauljatelt

28. märtsil osales Viljandi Gümnaasiumi neidudeansambel Pilistveres ansamblitepäeval ning ning tõi sealt koju Grand Prix, parima seade ning parima juhendaja auhinna. Seal osales 14 ansamblit Viljandimaalt.

Viljandi Gümnaasiumi neidudeansamblis "Unsumbel"  laulavad: Katariina Kuum, Mariah-Theresa Turbel, Helle Kongo, Laura Schwede, Kaire Kannistu ja Liisi Vister. Nende juhendaja on Aare Külama.

21. märtsil osalesid Karmen Vilberg ja Hanna Valk üleriigilisel duettide konkursil, kus neile omistati parima omaloomingu preemia.

Spordimälumäng "Bumerang"

Meie kooli võistkond: Johannes Kruusmaa, Jörgen Jürine, Arnold Merendi ja Alex Andro Kahu, saavutas Raplas EKSL spordimälumäng "Bumerang" piirkonnavõistlusel III koha ja pääses finaalvõistlusele, mis toimub 10. aprillil Tallinnas.

Registreerimine sisseastumiseksamile

Hea põhikooli lõpetaja! Registreerimine gümnaasiumi sisseastumiseksamile on alanud ja kestab kuni 20. aprillini 2015.

Registreeri Viljandi Gümnaasiumi sisseastumiseksamile SIIN.

Vaata täpsemat infot menüüst Sisseastujale

Vabariiklike aineolümpiaadide lõppvoorud

Käimas on vabariiklike aineolümpiaadide lõppvoorud

2. aprillil toimub majandusolümpiaadi lõppvoor. Lõppvooru on kutsutud 34 õpilast, sealhulgas Jörgen Jürine Viljandi Gümnaasiumist (juhendaja õp Külli Hiiemäe-Metsar).

4.-5. aprillil toimub Tartu Ülikoolis matemaatikaolümpiaadi lõppvoor. Lõppvooru on kutsutud gümnaasiumiastmes kokku 82 õpilast, sealhulgas Karin Niinemets (juhendaja Ain Iro), Harri Oras (juhendaja Malle Eglit), Erik Teder ja Ingmar Trump (juhendaja Toomas Rähn) Viljandi Gümnaasiumist.

11.-12. aprillil toimub Tartus füüsikaolümpiaadi lõppvoor. Lõppvooru on kutsutud gümnaasiumiastmes kokku 64 õpilast, sealhulgas Martin Ruut Viljandi Gümnaasiumist (juhendaja Vahur Pohlasalu)

25. aprillil toimub Tallinna Pelgulinna Gümnaasiumis kunstiolümpiaadi lõppvoor. Lõppvooru on kutsutud gümnaasiumiastmes 29 õpilast, sealhulgas Kerly Ritval ja Annemai Mutso Viljandi Gümnaasiumist (juhendaja Ene Runing).

25.-26. aprillil toimub Tartus lingvistikaolümpiaadi lõppvoor. Lõppvooru on kutsutud 42 õpilast, sealhulgas Keily Tammaru Viljandi Gümnaasiumist.

8.-9. mail toimub  Tartu Ülikoolis geograafiaolümpiaadi lõppvoor. Lõppvooru on kutsutud 36 õpilast, sealhulgas Birgit Murumägi Viljandi Gümnaasiumist (juhendaja õp Hilje Nurmsalu).