• Abituriendid riigieksamil
  • Meie suur auditoorium
  • Noorte segarühm läheb tantsupeole
  • Vaade koolimajale
  • Neidude liikumisrühm osaleb tantsupeol.
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu. Noorte segakoor osaleb laulupeol.

Kehalise kasvatuse plokid II aasta õpilastele

Kehalise kasvatuse plokkidesse registreerumine II aasta õpilastele algab 1. septembril kell 19.00 Stuudiumis.  Olge kiired!

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit.

Lapsevanemale:

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot:

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.

Info uutele õpilastele

Hea põhikooli lõpetanu. Kui Sa oled avastanud Viljandi Gümnaasiumi enda jaoks alles nüüd, siis kontakteeru kindlasti  kooli õppealajuhatajaga - Ingrid Kärmas, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 58 55 99 94 või kooli kantseleis telefonil 43 60 300.

Juba kooli vastuvõetud õpilastel tuleb saata kooli haridustehnoloogi meilile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. elektrooniline pilt õpilaspileti-uksekaardi jaoks. Faili nimeks tuleb panna oma isikukood. Palun lisage e-kirja teema reale sõna foto.  Kõige lihtsam on saada pilt portaali eesti.ee kaudu. Vaata juhendit, kuidas pilti sellest portaalist saada. Pildi saatmise tähtaeg on 4. september 2014.

Tunniplaan on nähtav e-päevikus ehk Stuudiumis.