• Abituriendid riigieksamil
  • Neidude liikumisrühm
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu

Õpilasesinduse kandidaadid

Ja kandidaatide nimekiri on kinnitatud. Valimistel osalevad:

1. Kandidaat nr 101 - Kullar Jõras
2. Kandidaat nr 401 - Mürgine tulemus (Ingrid Kaljula, Sigrit Jaago, Bert Tsapov)
3. Kandidaat nr 402 - VG üritus (Annika Ilves, Anni Rada, Viktor Tund)
4. Kandidaat nr 403 - KDK (Kadi Mitt, Kristina Muri, Denis Georgijev)
5. Kandidaat nr 404 - eXtre:mum (Brita Siimon, Kristjan Vool)
6. Kandidaat nr 405 - KÕMU (Elisabeth Muts, Kristofer Kõss)
7. Kandidaat nr 406 - Just do it! (Kristiine Miilen, Andres Anissimov, Erik Teder)
8. Kandidaat nr 407 - Yeah! (Kunnar Bergmann, Epp Mauring)

Seega algab uuest nädalast just nende vahel tõsine valimisvõitlus. Valimistel palume kandidaatidel meeles pidada kooli ÕE põhimääruse valimiskampaania reegleid, mis on kirjas punkti 6.4 all.

VG III filmikonkurss "Mask"

Konkursi tingimused:

- Filmi pikkus kuni 7 minutit koos algus- ja lõputiitritega

- Film peab olema valminud viimase aasta jooksul

- Filmi autorid on Viljandi Gümnaasiumi õpilased või õpetajad. Vajadusel võib kaasata abijõude väljaspoolt kooli, kui nad on vähemuses.

- Esitatav film peab olema autori /autorite enda tehtud. Teiste autorite loomingu  (näiteks muusika) kasutamine peab olema kooskõlas hea tava ja autorikaitsega.

- Film ei tohi olla vastuolus seadustega ning seaduslikkuse eest vastutavad filmi autorid (iga osavõtja peab arvestama autoriõigustega ja garanteerima, et kõik filmis kasutatud on kas originaalne või autoriõigustega kooskõlas). Autor/autorid on nõuus filmi esitamisõiguse andmisega konkursi korraldajatele

Loe edasi: VG III filmikonkurss "Mask"

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit.

Lapsevanemale:

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot:

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.