• Abituriendid riigieksamil
  • Neidude liikumisrühm
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu

Helkurkõnd

26. novembril, algusega kell 17.00 toimub helkurkõnd. Marsruudil: Jakobsoni Kool - viljandi Gümnaasium - Jakobsoni Kool.

Jalutame kõik koos Jakobsoni Koolist Viljandi Gümnaasiumini ning siis sealt tagasi. Särame ja oleme säravad. Kõik vastutulevad "tondid" teeme nähtavaks ja kinnitame neile helkuri. Meeleolu loob "kambavaim" ehk siis riietuda võib ka stiilselt või väljendada oma helkuri kandmist läbi loosungi/plakati või muu abivahendi. Kõik vahvad ideed, lõbusalt koos aega veeta, on teretulnud. Oluline, et oled sõidukijuhtidele nähtav!

Koguneme Jakobsoni Kooli juurde kell 16.45, kus kõik osalejad saavad loosikorvi potsatada oma nime. Peale helkurkõndi toimub Jakobsoni Kooli juures eriti säravate auhindade loosimine.

-Tule õhtul kodust välja

- Riietu soojalt ja värvikalt

- Võta kaasa hea tuju ja vahva kaaslane

- Tee end nähtavaks ning riputa enda külge vähemalt 1 helkur (mida rohkem, seda uhkem)

Üritust viib läbi Lõuna prefektuur.

VG III filmikonkurss "Mask"

Konkursi tingimused:

- Filmi pikkus kuni 7 minutit koos algus- ja lõputiitritega

- Film peab olema valminud viimase aasta jooksul

- Filmi autorid on Viljandi Gümnaasiumi õpilased või õpetajad. Vajadusel võib kaasata abijõude väljaspoolt kooli, kui nad on vähemuses.

- Esitatav film peab olema autori /autorite enda tehtud. Teiste autorite loomingu  (näiteks muusika) kasutamine peab olema kooskõlas hea tava ja autorikaitsega.

- Film ei tohi olla vastuolus seadustega ning seaduslikkuse eest vastutavad filmi autorid (iga osavõtja peab arvestama autoriõigustega ja garanteerima, et kõik filmis kasutatud on kas originaalne või autoriõigustega kooskõlas). Autor/autorid on nõuus filmi esitamisõiguse andmisega konkursi korraldajatele

Loe edasi: VG III filmikonkurss "Mask"