• Abituriendid riigieksamil
  • Neidude liikumisrühm
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu

Pane tähele!

VG III filmikonkurss "Mask"

Konkursi tingimused:

- Filmi pikkus kuni 7 minutit koos algus- ja lõputiitritega

- Film peab olema valminud viimase aasta jooksul

- Filmi autorid on Viljandi Gümnaasiumi õpilased või õpetajad. Vajadusel võib kaasata abijõude väljaspoolt kooli, kui nad on vähemuses.

- Esitatav film peab olema autori /autorite enda tehtud. Teiste autorite loomingu  (näiteks muusika) kasutamine peab olema kooskõlas hea tava ja autorikaitsega.

- Film ei tohi olla vastuolus seadustega ning seaduslikkuse eest vastutavad filmi autorid (iga osavõtja peab arvestama autoriõigustega ja garanteerima, et kõik filmis kasutatud on kas originaalne või autoriõigustega kooskõlas). Autor/autorid on nõuus filmi esitamisõiguse andmisega konkursi korraldajatele

Loe edasi: VG III filmikonkurss "Mask"

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit.

Lapsevanemale:

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot:

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.