• Abituriendid riigieksamil
  • Maalilaagri töö

Solistide kontsert

Teatristuudio teatripäev Ugalas

12. mail kell 18.00 toimub meie kooli teatristuudio Taavi teatripäev Ugalas. Etendatakse:

I kursus - etüüdid teemadel "O-tekst", "Ootamatu kohtumine" ja "Konfliktne kolmnurk"

II kursus - katkendeid Molier'i etendusest "Naitse kool"

III kursus - Neil Simoni etendus "Hotell California"

Võit VAT teatri ideekonkursil "Veeb"

VAT teater kuulutas välja ideekonkursi "Veeb" uue lavastuse loomiseks. Ideekonkursile laekunud 131-st tööst osutus üheks kolmest võitjaks Viljandi Gümnaasiumi õpilane Lili-Marlen Liblik, tekstiga "Kohtumine veebi-deemoniga".

Auhinnaks on tasuta teatrikülastus või töötuba kogu klassile.

Lisaks leidsid äramärkimist järgmised Viljandi Gümnaasiumi õpilased: Kristiina Raba, Anna Kaling ja Eva Paula Pukk.

Viljandi Gümnaasium oli sel korral kõige aktiivsem osavõtja, tänu juhendaja Juta Klettenbergile.

Aprill on kunstikuu!

Aprill on Viljandi Gümnaasiumis kunstikuu!

Kuulutame välja fotokonkursi teemal "Gümnaasium muutis mu elu!"

Kas see tähendab, et loodusfotot ei või saata? Miks mitte! Hiljuti selgus küsitlusest, et nii mõnigi õpilane sattus teisele poole Viljandi järve esimest korda Viljandi Gümnaasiumi talispordipäeval. Sellise loo juurde sobib hästi pilt Viljandi järvest (ja miks mitte pardiperest esiplaanil).
Saada aprillikuu jooksul foto meiliaadressile  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  koos looga, kuidas kokkupuude Viljandi Gümnaasiumiga on sinu elu mõjutanud. Konkursil on oodatud osalema ka lapsevanemad!
Parimatest fotodest pannakse kokku kalender.

Omaloomingu konkurss

Õpilased, kellel on kodus kogunenud joonistusi, maale, arvutigraafikat või muud taolist, on oodatud osalema kooli omaloomingu näitusel. Too oma tööd enne või vahetult pärast arvestuste nädalat Honesta maja õpetajate tuppa. Töödele lisa oma nimi ja igaks juhuks ka märkus, et soovid osaleda konkursil.

Vabariiklike aineolümpiaadide lõppvoorud

Käimas on vabariiklike aineolümpiaadide lõppvoorud

25. aprillil toimub Tallinna Pelgulinna Gümnaasiumis kunstiolümpiaadi lõppvoor. Lõppvooru on kutsutud gümnaasiumiastmes 29 õpilast, sealhulgas Kerly Ritval ja Annemai Mutso Viljandi Gümnaasiumist (juhendaja Ene Runing).

25.-26. aprillil toimub Tartus lingvistikaolümpiaadi lõppvoor. Lõppvooru on kutsutud 42 õpilast, sealhulgas Keily Tammaru Viljandi Gümnaasiumist.

8.-9. mail toimub  Tartu Ülikoolis geograafiaolümpiaadi lõppvoor. Lõppvooru on kutsutud 36 õpilast, sealhulgas Birgit Murumägi Viljandi Gümnaasiumist (juhendaja õp Hilje Nurmsalu).