• Abituriendid riigieksamil
  • Maalilaagri töö

Pidu

Etluskonkurss "Koidulauliku valgel"

Teisipäeval, 6. detsembril 2016 toimunud etluskonkursil "Koidulauliku valgel" osalesid meie koolist Kristiina Kase, Kristi Rabi, Anna-Liisa Sääsk, Liine Palu, Laura Prii ja Kristin Prits.
I koha saavutas maakonnas Anna-Liisa Sääsk, kes esindab Viljandimaad 12. detsembril toimuval lõppvõistlusel Pärnus. II koha sai Laura Prii  ning eripreemiaga hinnati Liine Palu esitust.

Viljandimaa koolidevaheline korvpalliturniir

1. detsembril 2016 toimus Abjas Viljandimaa  koolidevaheline korvpalliturniir, kus meie tüdrukud saavutasid tubli III koha. Võitis Abja gümnaasium, otsustavas mängus jäime napilt alla A. Kitzbergi gümnaasiumi võistkonnale. Viljandi Gümnaasium mängis koosseisus: Kaja Rusi, Helin Toom, Emilia Palgi, Anete Aas, Anete Vabarana, Mari-Ann Kütt, Maris Tetsmann ja Gerthrud Grents.

5. detsembril 2016 toimus Abjas Viljandimaa koolidevaheline korvpalliturniir. Kuue võistkonna konkurentsis saavutas Viljandi Gümnaasiumi võistkond Viljandi Kutseõppekeskuse ja Olustvere Teenindus - ja Maamajandus kooli järel III koha.Võistkonnas mängisid: Kaur Lepa, Richard Särk, Hendrik Lember, Robin Ilus, Raiko Kalev, Rait Mändmets, Kevin Reichenbach, Robin Metste.

VG maleturniir

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit.

Lapsevanemale:

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot:

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.