• Abituriendid riigieksamil
  • Viljandi Gümnaasiumi tekkel
  • Külas käis rändav bioklass
  • Teadusteatrite festival
  • Noorte segarühm
  • Vaade koolimajale
  • Neidude liikumisrühm
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu
  • Koolimaja esine
  • Maalilaagri töö

Digitaalselt aktiivne kool - pronkstase

HITSA tunnustas 26. oktoobril Tallinna Reaalkoolis toimunud IKT-konverentsil digitaalselt aktiivseid koole. HITSA andis tunnustused „Digitaalselt aktiivne kool“ 79 koolile üle Eesti. „Digitaalselt aktiivne kool“ on tunnustus õppeasutusele, kes on kolme viimase õppeaasta jooksul kasutanud aktiivselt digitaalseid võimalusi.
Kuldtaseme pälvisid 26 kooli, hõbetaseme 24 ja pronkstaseme 28 õppeasutust.
Meie üsna noor kool pälvis seekord veel pronkstaseme, aga oleme selle üle õnnelikud.
On kuhu pürgida.

Loe täpsemalt siit 

Matemaatikanädal 31.10 - 4.11 2016


 

Eesti Noorte Metsaülikool 2016 "Tervis"

Teist aastat toimub Eesti Noorte Metsaülikool.
Tegemist on kaks päeva vältava noorte laagriga, mis kutsub noori akadeemilise arutelukultuuriga koos aega veetma.

II Noorte Metsaülikooli teema on TERVIS. Toimub Heimtali mõisas Viljandimaal 21.-23. oktoober 2016.
Noorte Metsaülikooli kava

Registreerimisvorm internetis: https://goo.gl/forms/9GN8hR9cVvGajnph1 


Ühistranspordi info (Viljandi-Heimtali, bussid nr 28, 51):www.peatus.ee/#route_search;27031;21025,23411 

Heimtali mõisa info: https://et.wikipedia.org/wiki/Heimtali_m%C3%B5is 

Heimtali Spordihoone info: sakala.postimees.ee/93549/heimtali-spordihoone-konkur… 

Noorte Metsaülikooli Facebook: https://www.facebook.com/noortemy Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Osaleda võivad kõik gümnaasiumiklassid. Palume registreeruda tänase-homse jooksul.

 

III teadusteatrite festival

Meil on rõõm kutsuda Eesti koole osalema juba III Eesti Koolide Teadusteatrite Festivalil, mis toimub 11.-12. novembril 2016 Viljandi Gümnaasiumis. 

Selle aasta festivali etenduste teemaks on „Ajamasinas teaduse minevikku". Festivali treilerit saate vaadata siit  https://youtu.be/gOqk7s_ghxQ  

 

Festivalile on oodatud kõik koolide juures tegutsevad teadusteatrid, mida teevad õpilased, olgu see siis keemia, füüsika, bioloogia vm valdkonnas. Festivali eesmärk on viia kokku Eesti koolide teadusteatrite tegijad, üksteiselt ja ühesoos õppida ja areneda.

Festivalil on kavas teadusteatrite esinemised (kuni 15 min 1 etendus), töötoad õpilastele ja juhendajatele, üllatused. Teadusteatri etenduses on soovitav järgida festivali teemat, kuid oodatud on ka juba ettevalmistatud etendused muudel teemadel. Etendus sisaldab mängulist süžeed, teaduskatseid, modelleerimist, selgitusi võib anda nii näitemängu sees kui pärast lõppedes. Kavandit etenduse kohta ootame registreerimisaja lõpuks. Tähelepanu ohutusele! Etenduseks mõnede kohapealsete vahenditega abistamise osas saab konsulteerida õpetaja Ave Vitsutiga (vt kontakt allpool).  

 

Etenduste kirjeldustest koostatakse kogumik. Osalejate majutus hostelis ja toitlustus festivali ajal on korraldajate poolt tasuta.

Registreerumine festivalile kestab aadressil https://goo.gl/forms/9wtyDPbpNSHAs5zG3   3. novembrini 2016.

 

Festivali toimumist toetavad Eesti Teadusagentuur ja Viljandi Gümnaasium.

 

Lisainfo:

Ave Vitsut, festivali idee autor, Viljandi Gümnaasiumi keemiaõpetaja; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ene Nobel, Viljandi Gümnaasiumi projektijuht, tel 4360309, 5161612, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  


 

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit. 

Lapsevanemale: 

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot: 

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.